Klienti

Nikdy sa neprestávajte učiť.
Budete mať dobrú pamäť a sviežu myseľ do vysokého veku.

DOSPELÍ
Naučíme Vás vyjadrovať sa jednoducho a pohotovo. Postaráme sa o to, aby ste vedeli povedať všetko pomocou slov, ktoré už poznáte. Na lekciách budete hovoriť iba rečou, ktorú sa učíte. Po čase v nej začnete myslieť. Zabudnete na hľadanie doslovných prekladov z rodnej reči. Budete mať príležitosť absolútne sa sústrediť na témy a aktivity, lebo poznámky budeme robiť za Vás. Uvidíte ich na televíznej obrazovke. Vašou aktívnou účasťou na konverzovaní sami určíte, ktoré nové slová a frázy potrebujete, čo Vás máme naučiť. Rozdelíme Vás do skupín podľa doterajších jazykových skúseností.

SENIORI
Vedecké štúdie preukázali, že pravidelný tréning mozgu pomáha udržať sviežu myseľ. Kto chce zostať dlho duševne zdravý, mal by sa učiť jazyky. Príďte stráviť príjemný čas so známymi alebo spoznať nových ľudí. Spestrite si deň zaujímavou aktivitou.

TÍNEDŽERI
Urobte niečo málo navyše a budete vedieť hovoriť jazykom, ktorý sa učíte v škole. Príďte k nám konverzovať. Naučíme vás používať slovnú zásobu a gramatiku zo školy, aby ste sa mohli s rovesníkmi o čomkoľvek porozprávať! Popritom s Vami precvičíme školské učivo cez témy a aktivity, ktoré vás budú baviť.

KLUBY
Príďte sa zabaviť po anglicky alebo po nemecky! Poriadame moderované tematické konverzačné večery pre mierne pokročilých a pokročilých, ale aj pre profíkov. Začíname s pohárom šampanského na rozviazanie jazyka.